Kdo jsme?

Dominika Smutná

Učitelka

Dominiku si snadno zamilují všechny děti.  Je velmi kreativní a tak každému ráda pomůže s malováním a vyráběním, ale i překonáváním překážek. Jelikož je Dominika zkušenou čtenářkou, jsou její vyprávění vždy velmi poutavá. Jsme moc rádi, že s námi Dominika tráví každý den. Dominika vlastní certifikát, který ji umožňuje pracovat s těmi nejmenšími dětmi.

 

 

Sára Střihavková

Majitelka a učitelka

 

Stará se o chod jeslí a o to, aby všichni byli šťastní.  Sára pracovala šest let jako profesionální chůva v cizojazyčných rodinách v Praze a Stockholmu. Poté se rozhodla nastoupit do bilingvinních soukromých jeslích, kde nabrala další potřebné zkušenosti a pokračovala tak k dosažení jejího snu - otevření si vlastních jeslí. 

 

 

 

 

Arnošt  Kasal

Majitel

Arnošt stál společně se Sárou u zrodu našich jeslí.  Arnošt je šikovný produkční, takže času na hraní s námi nemá mnoho. Nicméně i tak je to nejlepší parťák na blbnutí, protože má neustále spoustu energie a my jsme rádi, když k nám občas příjde a vymyslí tu nejlepší neotřelou zábavu.

 

 

 

 

Petra Křapková

Učitelka

Jsme moc rádi, že se k nám do týmu přidala Petra. Péťa má velké zkušenosti s dětmi, protože již vychovala dvě vlastní děti a k tomu pracovala ve školce pro děti od 2 do 5 let. Péťu u nás můžete vidět každé pondělí, středu či pátek a doufáme, že brzy to bude častěji. Všichni se vždy těšíme, jaký program si pro nás vymyslí. Petra vlastní certifikát, který ji umožňuje pracovat s těmi nejmenšími dětmi.

 

 

 

 

Všichni naši učitelé mají praxi s prací s dětmi, pedagogické vzdělání, speciální certifikát pro práci s dětmi od 0-7 let či zdravotnický kurz.